Glasgow City Centre Apartment

Osborne Street, G1 5QN Glasgow, Velká Británie

  • Až pro 5 hostů
  • Až 65 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 2

Glasgow City Centre Apartment nabízí rodinné pokoje, bezplatné Wi-Fi a parkování. Stránka umožňuje prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost. Vzdálenost do centra je 1,26 km.

Apartmán je 1,1 km od místa Glasgow Queen Street Station. Hosté mají v ubytování k dispozici kuchyň a pračku. Hosté zde mohou využít parkoviště a Wi-Fi.

Apartmán Glasgow City Centre Apartment najdete ve městě Glasgow. Celé ubytování může využít až pět osob. Rozkládá se na 65 m². K odpočinku slouží dvě ložnice. V ložnicích patří k vybavení manželská postel.

Během pobytu je možné vyrazit na pěší túru.

V okolí

  • George Square900 m
  • Glasgow Queen Street Station1,1 km
  • Katedrála svatého Munga1,2 km
  • The SSE Hydro2,7 km
  • Letiště Glasgow13 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~26 634 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán se 2 ložnicemi

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • výhled na město

5 osob65 m²vlastní koupelna

Glasgow City Centre Apartment - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkování v areálu
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Rychlé přihlášení/odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 21 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 150.00 GBP.

Způsob platby kauce: card.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 1 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Guests are required to show a photo identification and credit card prior to arrival.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Ubytování je v obytné čtvrti, prosíme o zachování klidu.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Glasgow City Centre Apartment“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00 do 21:30. Odhlášení: do 10:30.

Je u objektu „Glasgow City Centre Apartment“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Glasgow City Centre Apartment“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Glasgow City Centre Apartment určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Nabízí Glasgow City Centre Apartment vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Glasgow City Centre Apartment bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Glasgow City Centre Apartment?

Ubytování se nachází ve městě Glasgow.

Co se nachází v okolí ubytování „Glasgow City Centre Apartment“?

Glasgow Queen Street Station se nachází ve vzdálenosti 1,1 km od ubytování.

Glasgow City Centre Apartment na mapě: Glasgow

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Glasgow City Centre Apartment

Průměrné hodnocení z 16 recenzí na Booking.com je 9,9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Glasgow City Centre Apartment zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na glasgowrooms.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10