Private room with en-suite and parking in shared flat

Privát

Glasgow, Velká BritánieFlat 2 (Ground), 26 Cathcart Road, G73 2QZ

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 782 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 20 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 782 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O ubytování v soukromí

Private room with en-suite and parking in shared flat v destinaci Glasgow poskytuje ubytování typu „Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou“ s plochou 20 m² pro 2 osoby. Ubytování má v tomto pokoji vlastní koupelnu se sprchou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Jsou tu také rychlovarná konvice nebo kávovar, topení, žehlička a šatní skříň. V tomto pokoji je výhled do tiché ulice. Ručníky a ložní prádlo jsou připraveny v tomto pokoji.

Overtoun Park je 790 metrů daleko. 1,9 km odtud leží Scottish Football Museum a 2,6 km odtud Hampden Park. Na Letiště Glasgow je to 16 km.

Transfer z letiště nebo na letiště lze objednat za příplatek. Na místě je bezplatné Wi-Fi a úschovna zavazadel. Expresní check-in a check-out se v ubytování poskytují. Pro vozidla hostů je bezplatné vlastní parkoviště.

Vzdálenosti k vybraným místům

Hampden Park2,6 km
Sir Chris Hoy Velodrome3,6 km
Celtic Park3,9 km
Katedrála svatého Munga5,2 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Možnosti ubytování

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

▾

Private room with en-suite and parking in shared flat - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
  • portugalsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • C

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Rutherglen“ od ubytování „Private room with en-suite and parking in shared flat“?

Železniční stanice „Rutherglen“ se nachází 620 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Glasgow Airport“ od ubytování „Private room with en-suite and parking in shared flat“?

Glasgow Airport se nachází 14,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 102 recenzí hostů je 7,7/10 . Přečtěte si recenze privátu Private room with en-suite and parking in shared flat nebo přidejte vlastní.

Les03 - 2025
9/10
★★★★★

Zjistili jsme, že pobyt byl naprosto fantastický, a host nám předal podrobné informace o poloze, takže jsme místo bez potíží našli. Před budovou je navíc dostatek parkovacích míst a pokoj byl čistý.

ℹ) Recenze Private room with en-suite and parking in shared flat nevyjadřují stanovisko glasgowrooms.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Private room with en-suite and parking in shared flat - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~1 782 Kč
Typická cena
~4 441 Kč

Levnější než 10 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 92

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 782 Kč
Typická cena
~4 283 Kč

Toto ubytování je o 58 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s parkováním zdarma: 54

Za podobnou cenu

~1 515 Kč – ~2 050 Kč

  • Porovnaná ubytování 22
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 6
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 2

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

The Social Hub Glasgow

8,9/10 ~1 615 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.