Sandyford Lodge

22 Royal crescent, G3 7SL Glasgow, Velká Británie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 142 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Hosté hodnotí Sandyford Lodge 8,4/10 (2 289 hodnocení). Vzdálenost do centra je 1,62 km. Hostům ubytování nabízí mimo jiné rodinné pokoje, parkování a bezplatné Wi-Fi.

Sandyford Lodge je hotel v centru Glasgow.

Vybavení pokojů

Jednolůžkové pokoje mají TV s plochou obrazovkou, telefon s přímou volbou a set na přípravu čaje a kávy. K dispozici je také vlastní koupelna s vanou nebo sprchou. V některých pokojích je pracovní stolek. Jednolůžkový pokoj Basic má sdílenou koupelnu, rychlovarnou konvici a topení. Součástí vybavení je i fén.

Vybavení a služby

Ve všech prostorách je zdarma Wi-Fi. Recepce funguje nepřetržitě. Každé ráno se podává skotská snídaně a také kontinentální varianta. K dispozici je denní úklid. Na ulici je parkování.

Poloha a doprava

Železniční stanice Exhibition Centre je vzdálená 650 m. Letiště Glasgow leží 10 km odtud.

V okolí

  • Galerie a muzeum Kelvingrove - 650 m
  • Vědecké centrum Glasgow - 1,7 km
  • Botanické zahrady Glasgow - 2 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 195 Kč

Nabídka pokojů

Jednolůžkový pokoj

  • vlastní koupelna
  • rychlovarná konvice
  • TV s plochou obrazovkou

1 osoba13 m²vlastní koupelna

Sandyford Lodge - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Místo pro parkování
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Každodenní úklid
  • Recepční služby 24 hodin denně
  • Fax/kopírovací zařízení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

This is a non-smoking hotel.

Guests found to be smoking in the hotel will be charged GBP 100Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Sandyford Lodge“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 13:30 do 22:00. Odhlášení: od 04:00 do 10:30.

Je u objektu „Sandyford Lodge“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Sandyford Lodge“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Sandyford Lodge určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Sandyford Lodge vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Sandyford Lodge?

Ubytování se nachází ve městě Glasgow.

Sandyford Lodge na mapě: Glasgow

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Sandyford Lodge

Průměrné hodnocení z 2 289 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Philip 01 - 2026
7/10

Příjemné místo k pobytu hned vedle parku. Skvělá poloha hned vedle parku, pěkný hotel. Byli jsme ubytováni do mnohem větší rodinné pokoje. Koupelna byla výborná -- skvělá sprcha, pěkný dekor. V pokoji bylo teplo během velmi chladné noci venku.

ℹ) Recenze Sandyford Lodge nevyjadřují stanovisko glasgowrooms.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10