Silverdale Apartments

Springfrield Garden, Glasgow, G31 4HS, G31 4HT Glasgow, Velká Británie

  • Až pro 6 hostů
  • Až 65 m²
  • Ložnice: 2

Silverdale Apartments leží 3,84 km od centra. Průměrné hodnocení hostů je 8,7/10 (116 hodnocení). Hostům ubytování nabízí mimo jiné parkování, bezplatné Wi-Fi a rodinné pokoje.

SleepWell Apartments je apartmán ve čtvrti East End v Glasgow.

Pokoje a vybavení

Ubytování má 2 ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. K dispozici je kuchyň s jídelní částí, lednicí, troubou a mikrovlnnou troubou. Nechybí TV s plochou obrazovkou, pračka, šatní skříň ani parketová podlaha. V koupelně je vana a bezplatné toaletní potřeby. Celkem jsou zde 3 postele.

Služby a vybavení

Na místě je soukromé parkoviště. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování nabízí expresní přihlášení a odhlášení.

Dostupnost a okolí

Nejbližší nádraží je Duke Street, 1,7 km od ubytování. Letiště Glasgow leží 15 km daleko.

Okolí

  • Hutchesons' Hall - 3,9 km
  • George Square - 3,9 km
  • Kelvingrove Art Gallery and Museum - 6 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~21 350 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán se 2 ložnicemi

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

6 osob65 m²vlastní koupelna

Silverdale Apartments - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Rychlé přihlášení/odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • B
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Silverdale Apartments“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: od 04:00 do 11:00.

Je u objektu „Silverdale Apartments“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Silverdale Apartments“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Silverdale Apartments určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Silverdale Apartments vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Silverdale Apartments?

Ubytování se nachází ve městě Glasgow.

Silverdale Apartments na mapě: Glasgow

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Silverdale Apartments

Průměrné hodnocení z 116 recenzí na Booking.com je 8,7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Stepanka 01 - 2026
10/10

Apartmán byl výjimečný, opravdu čistý a měl všechno, co bylo potřeba. Blízko Emirates i Celtic Parku, kde probíhaly akce. Určitě bychom zarezervovali znovu.

ℹ) Recenze Silverdale Apartments nevyjadřují stanovisko glasgowrooms.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10