WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking

Fitzroy Lane 20, G3 7RU Glasgow, Wielka Brytania

  • Do 6 osób
  • Powierzchnia: 111 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 2

Apartament WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking leży w miejscowości Glasgow. Obiekt ma 111 m² powierzchni. Znajdują się w nim dwie sypialnie, a maksymalnie może tu nocować sześć osób. Dwie sypialnie mają dwa duże łóżka (typu king-size). W wyposażeniu apartamentu uwzględniono kuchnię, prysznic bezprogowy, pralkę, rozkładaną sofę i zmywarkę. Goście mogą korzystać z bezpłatnych i prywatnych miejsc parkingowych oraz bezpłatnego Wi-Fi.

Odległość do miejsca „Hamiltonhill Claypits Local Nature Reserve” wynosi 2 km. Obiekt i miejsce „Kelvingrove Art Gallery and Museum” dzieli 610 m.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Ulica Sauchiehall Street1,1 km
The SSE Hydro1,5 km
Hunterian Museum810 m
Dawsholm Park Local Nature Reserve4,1 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~1 429 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Apartament

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • pralka

6 osób111 m²prywatna łazienka

WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • całkowity zakaz palenia
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 21 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 300.00 GBP.

Dostawka - dla dzieci od 0 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking na mapie: Glasgow

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking oferuje parking?

Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Czy w obiekcie „WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking” jest dostępne Wi-Fi?

Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking”?

Obiekt może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking?

Obiekt znajduje się w miejscowości Glasgow.

Jak daleko od obiektu „WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking” znajduje się Kelvinbridge?

Kelvinbridge znajduje się 1 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking” znajduje się lotnisko „Glasgow Airport”?

Glasgow Airport znajduje się 9,5 km od obiektu.

Opinie o WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking

Średnia ocena z 95 opinii na Booking.com to 7,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Susan 04 - 2026
9/10

Świetny apartament - łóżka były niezwykle wygodne, a sama lokalizacja okazała się cicha i sprawiała poczucie bezpieczeństwa. Sam apartament był bardzo dobry, a gospodarz naprawdę pomocny. Na szczególne wyróżnienie zasługuje też wanna, która była fantastyczna, przy tym, że w domu mamy tylko prysznic, odebraliśmy ją jako czysty luksus.

ℹ) Opinie gości WEST END -Stunning, 2 bedroom, main door flat with private parking nie stanowią oceny serwisu glasgowrooms.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10